.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Rocket Science (2009)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Jak wam się podoba płyta ?
Jest super
100%
 100% [ 3 ]
Jest jakaś dziwna
0%
 0% [ 0 ]
Jest taka sobie
0%
 0% [ 0 ]
Ujdzie
0%
 0% [ 0 ]
Beznadziejna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

AutorWiadomość
Shadow
» Administrator

Liczba postów : 20
Piosenka : Eclipse,Kathy's Song,Bitch,Shadow,Non Stop Violence, Suffer in Silence
Płyta : Wszystkie

PisanieTemat: Rocket Science (2009)   Sob Lis 21, 2009 5:38 pm

Co sądzicie o tej płycie ?

Zagłosowałam że jest ,, super'', z początku jak pierwszy raz ją odsłuchałam nie wszystkie utwory przypadły mi do gustu, powalił mnie ,, Shadow'' i ,, Incompatible'' super kawałki brawo STP Clap ale teraz doceniłam pozostałe i bardzo mi się ta płyta podoba. Stephan jak widać ciągle poszukuje swojego brzmienia i w sumie dobrze że ciągle nas czymś zaskakuje Very Happy

» Początkujący (: .

Liczba postów : 12
Piosenka : Spiritual Reality
Płyta : Welcome to Earth

PisanieTemat: Re: Rocket Science (2009)   Sob Lis 28, 2009 4:08 pm

U mnie właściwie od tego się zaczęło, to była miłość od pierwszego wejrzenia, mam joba na punkcie elektronicznego brzmienia starych syntezatorów, a to była chyba pierwsza płyta, gdzie te dwie rzeczy świetnie się łączą z rockową koncepcją. Dopiero od niej zainteresowałam się szerzej twórczością Grotha.
Mnie też powaliło jako pierwsze ''Shadow'', bo mam tu jakieś deja-vu, przypomina mi pewną historię z mojego życia, nie mówiąc o tym że pewien stary wyjadacz muzyczny dał się nabrać na brzmienie, gdy mu to włączyłam, że to niby lata 80' xD
Ogólnie teksty były dla mnie jakimś szokiem, dużo poruszonych spraw, które niby są ważne, ale jakoś codziennie o tym nie myślimy. Płyta mi trochę rozwaliła psychikę i przedefiniowała sposób myślenia. Uważam, że i pod względem przesłania, i pod względem muzycznym, stawiłabym to w jednym rzędzie z ''Soli deo gloria'' i ''Welcome to earth'', bo jest dopracowaną całością.
Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Rocket Science (2009)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1